Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciała trzech osób w mieszkaniu w Lublinie. Zginęli od strzałów z broni myśliwskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 10:04 Powrót do artykułu
ludzie mając takie wynagrodzenia nie umieją żyć a ja za 1500 zł daję radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to życie za 1,5 tys. to wegetacja przecież jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za poj..ne prawo że 72 latek ma prawo posiadania broni, przed ludźmi w tym wieku nawet zapałki lepiej schować, mówię poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W terenie otwartym huk wystrzału karabinowego niesie się na kilometr albo dalej, tak samo odgłos odpalanych petard. W starym bloku z wielkiej płyty, gdzie przez cienkie ściany słychać jak sąsiad spuszcza wodę w klozecie, a w łazience czy w kuchni przez kratki wentylacyjne niosą się nie tylko krzyki ale i zwykłe rozmowy, nikt nie słyszał nie jednego, a trzech następujących po sobie strzałów z broni myśliwskiej.
 Oczywiście, że ktoś mógł coś usłyszeć, ale wcale nie musiał tego skojarzyć ze strzałami z broni palnej. Na przykład kiedyś, gdy miało miejsce podobne zdarzenie, przepytywani sąsiedzi zeznawali, że coś słyszeli, ale akurat w telewizji leciał Janosik, i zasłyszane odgłosy kojarzyli z odgłosami walk dzielnego zbójnika i jego kamratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowy to relaks i przyjemność więc chciał się tym szczęściem podzielić z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia . Lekarz wielu pokoleń w tym mój i moich dzieci. Nie raz potrafił postawić trafną diagnozę przez telefon . Ogromne doświadczenie. Pomógł tysiącom ludzi , szkoda że nie umiał pomóc sobie. Pokój Jego Duszy i jego rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czuł że PIS rozlicza poprzednią władzę i pewnie miał coś na sumieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[do ostatniego wpisu na forum] Trzeba być byydlakiem, żeby mieszać partie do takiej tragedii. Życzę ci tego, czego ty życzysz innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" gotowy nieść pomoc" - no i zaniósł ... P0wcy to wykolejeńcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ci P0wcy mają z tym strzelaniem do ludzi? Pamiętacie śp Rasiaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niesioł napisał:
AS napisał:
undefined napisał:
  Należał do Platformy Obywatelskiej .... tak to z nimi jest szkoda że zastrzelił też niewinnych członków rodziny, tragedia
Zamilcz pisowska świnio, pochyl głowę nad trgedią
A ty POwska gnido pochyliłeś głowę nad tragedią zastrzelonego kilka lat temu posła z PiS?
Owszem. Tylko pisi katolik tego nie potrafi.
 Jasne. Bo jeszcze ktoś uwierzy. Pisane pod publiczkę POpaprany ateisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie bał się konsekwencji za branie udziału w jakiejś jednej z wielu PO-wskich afer. Tylko po co zabijał przy tym rodzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych okrutnych komentarzy ludzi. Jego śmierć nie miała nic wspólnego z polityką.  Miał liczne długi,posiadał klinikę a jego zięć otworzył niedawno własną . Zasłużył się na ponad milion by pomóc w biznesie zięcia.  Nie miał jak spłacić długu.  Czuł się bezradny. Na jego Facebooku można znaleźć post o tym że próbował sprzedać własne mieszkanie aby to spłacić.  Był wspaniałym człowiekiem.  Nie raz do niego przyszłam kiedy byłam chora . Moja mama z nim pracowała.  Był naprawde pomocny. Ludzie mają różna wytrzymałość. Miał depresję,to choroba psychiczna z którą nie łatwo funkcjonować . Gdyby zabił tylko siebie dług przeszedł by na żonę i córkę.  Gdy zabił siebie żonę i córkę,dług przeszedł na państwo . Można zobaczyć ,że jego klinika jest zamknięta . Nie mają co z tym zrobić.  Jak nie znacie sytuacji nie piszcie tu takich głupot 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjentka napisał:
Nie rozumiem tych okrutnych komentarzy ludzi. Jego śmierć nie miała nic wspólnego z polityką.  Miał liczne długi,posiadał klinikę a jego zięć otworzył niedawno własną . Zasłużył się na ponad milion by pomóc w biznesie zięcia.  Nie miał jak spłacić długu.  Czuł się bezradny. Na jego Facebooku można znaleźć post o tym że próbował sprzedać własne mieszkanie aby to spłacić.  Był wspaniałym człowiekiem.  Nie raz do niego przyszłam kiedy byłam chora . Moja mama z nim pracowała.  Był naprawde pomocny. Ludzie mają różna wytrzymałość. Miał depresję,to choroba psychiczna z którą nie łatwo funkcjonować . Gdyby zabił tylko siebie dług przeszedł by na żonę i córkę.  Gdy zabił siebie żonę i córkę,dług przeszedł na państwo . Można zobaczyć ,że jego klinika jest zamknięta . Nie mają co z tym zrobić.  Jak nie znacie sytuacji nie piszcie tu takich głupot
Głupota to wylewa się całymi strumieniami z tego twojego żałosnego komentarza. No rzeczywiście "uratował" żonę i córkę przed spłacaniem jego własnych mordujac ich z zimna krwią. Normalnie "wzorowy" mąż i ojciec. Tylko brać z niego przykład. Przestań usprawiedliwiać mordercę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli dla niego życie trzech osób kosztowało milion złotych ? zięcia ratował ? to teraz i zięć POwinien mieć ciepło a nie złożą się na ten biznes podatnicy i klienci banku .a wśód lekarzy jest najwięcej zwolenników PO i Nowoczesnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak zwykle PO, co za szkaradnii ludzie do tej szkaradnej partii należą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie usprawiedliwiam go bo nie popieram jego czynów. Jednak znałam tego człowieka i moja rodzina również.  Ludzie pisząc te wszelkie zle komentarze na jego temat źle robią. Nie powinniśmy w tej sprawie pisać nic . Nie wiemy jakie miał problemy i co się przyczyniło do tego. Nawet nie wiemy jak było.  Człowiek inaczej funkcjonuje gdy ma duży dług,coraz bardziej się zadłuża i ma odpowiednie służby na karku . Wiele było samobójstw z powodu długów.  Ludzie sobie nie radzą.  Zupełnie inaczej też mówi się o obcym człowieku a zupełnie o takim którego się znalo.  Jakby nie było ta osoba już nie żyje więc nie należy się tak wypowiadać na jego temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należał do Platformy Obywatelskiej .... tak to z nimi jest, szkoda że zastrzelił też niewinnych członków rodziny, tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz długi przejdą na spadkobierców czyli np na żyjącą córkę . Długi nie kończą się wraz ze śmiercią Taki wykształcony człowiek tego nie wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość tego co ludzie tu piszą. To człowiek o dobrym sercu i bardzo strasznej sytuacji która go dotknęła. On od dawna sobie nie radził. Kiedyś już dawno spotkał moja mamę i przy niej płakał. Mówił że sobie już nie radzi. Ze kiedyś rozpędzi się samochodem i uderzy w drzewo. To nie był dług jednego miliona tylko kilku milionów. Zrobił to dla swojej córki która jest dentystka a jego zięć miał prowadzić klinikę dla której właśnie się zaporzyczyl mężczyzna. Wiedział że to wszystko jest warte inwestycji bo sam prowadził. Zieciowi by nie udzielili tak dużego kredytu bo nie miał takiego zawodu (to jakoś w aktach gdy bierzesz kredyt jest ustalone ) Jednak nie radził sobie ze spłatami. Chciał sprzedać kawalerke bardzo pilnie żeby chociaż trochę spłacić. Wycenil na 220 tys zł. Pisał na fb że to pilne. Cała znaleziono w oddzielnych pomieszczeniach. Kobiety w swoich pokojach. Możliwe że przed zabójstwiem ustalił to z nimi bo ciała były na kanapie (siedziały i czekały aż to zrobi) Jego córka była niepełnosprawna (miał dwie jedna mieszkała w Warszawie i to ona przyjechała do nich z drogi i odkryła co się stało,możliwe że została o tym poinformowana że chce to zrobić i szybko do nich przyjechała lecz niestety nie zdążyła. Jak już mówiłam ciała były w oddzielnych pokojach. Jakby na to czekały. Nie chciał zostawiać rodziny w długach bo wiedział że żona z niepelnosprawna córka sobie nie poradzą. Jego żona była z wykształcenia kimś od plastyki więc nie taki dobrze płatny zawód. Strzelił im w głowę. One siedziały na kanapach. Sam się zabił na przedpokoju. Prawdopodobnie płakał . Był gotów zrobić wszystko dla swojej rodziny nawet zadluzyc się aby jego córka odniosła sukces w życiu. Napewno nie zrobił tego bo chciał. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...